Наставници и сарадници

Настава из предмета Oснови електротехнике 2 изводи се у виду предавања, рачунских и лабораторијских вежби.

У школској 2025/26. настава ће се изводити на следећи начин:

Предавања изводе наставници  са Катедре за теоријску електротехнику, при чему су студенти подељени у три наставне групе (А, Б и Ц).

Рачунске вежбе изводе наставници и сарадници са Катедре за теоријску електротехнику, при чему су студенти подељени у десет наставних група (А1-А3, Б1-Б3 и Ц1-Ц4).